Cenová nabídka zdarma

TEPELNÁ ČERPADLA

PRO RODINNÉ

DOMY

 • Ušetřete až 66 % nákladů na vytápění
 • První tepelné čerpadlo jsme si sestavili vlastníma rukama
 • Technické stránce věci rozumíme do nejmenšího detailu
 • Zprovoznění do 3 měsíců

5 DŮVODŮ PROČ VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO OD ENADA

Precizní instalací to nekončí

Aby byla technologie účinná a bezpečná, vše musí proběhnout perfektně. Na tom si zakládáme. Zároveň nás ale zajímá, jak budete se zařízením žít. Díky pravidelnému servisu budeme mít o všem přehled.

Od analýzy okolí po zisk dotace

Veškerá byrokracie jde za námi. Máme 100% úspěšnost v získávání dotací. A vy tím pádem jistotu, že se vám investice vrátí co nejdříve. Tím však naše spolupráce teprve začíná.

Vřelý lidský přístup

Přestože nás technologie fascinují, lidský přístup je stále klíčový. Zkušení experti vám budou vždy po ruce. Dobré jméno firmy je pro nás totiž stejně důležité jako mezilidské vztahy.

Máme energii držet slovo

Co řekneme, to platí – žádné plané řeči. Proto od nás dostanete vždy realistické odhady. Řešení navrhujeme na míru a chceme, aby vám přinášelo jenom užitek.

Nemovitost na výsluní

Investicí do technologie zvyšujete hodnotu nemovitosti. Co naopak snížíte, budou výdaje za energie. A protože chceme, abyste cítili jistotu a bezpečí, máte na vše záruku – včetně naší práce.

MOŽNOSTI ŘEŠENÍ PRO VYTÁPĚNÍ VAŠEHO DOMU

Samostatné tepelné čerpadlo Mitsubishi Electric

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric jsou jedinečná. Díky patentovaným technologiím jsou navržena tak, aby dokázala nejen vytápět, ale také ohřívat vodu.
Záruka: 5 let

Tepelné čerpadlo + Akumulační nádrže na užitkovou vodu

Akumulujte teplou užitkovou vodu v nádržích. Nádrže ukládají teplou užitkovou vodu a zajišťují tak její rovnoměrnou spotřebu. Nádrže na 120 a 250 litrů pomáhají maximálně využít potenciál tepelného čerpadla, příp. fotovoltaické elektrárny.
Záruka: 5 let

Tepelné čerpadlo s fotovoltaikou

Využívejte pro provoz tepelného čerpadla vlastní energii z fotovoltaické elektrárny pro nejvyšší úsporu nákladů.
Záruka TČ: 5 let
Záruka FV panelů: 20 let

tepelná čerpadla JEŠTĚ VÝHODNĚJI SE ZAJIŠTĚNÍM DOTACE

Nová zelená úsporám od 1. září 2023 a dotace až 110 000 Kč

Při přechodu na nový způsob vytápění budete zvýhodněni u výměny kotlů na tuhá paliva, kotlů na topné oleje, elektrického vytápění, plynových kotlů. Realizace na území Moravskoslezského, Ústeckého a Karlovarského kraje a vybraných ORP jsou navíc zvýhodněny zvýšenou dotační částkou o 10 %. Náš tým má 100% úspěšnost ve vyřizování dotačních programů.

Více o dotaci NZÚ >>

Kotlíková dotace pro nízkopříjmové domácnosti

Na výměnu starého nevyhovujícího kotle lze získat dotaci až 95 % - na tepelné čerpadlo konkrétně až 180 tis. Kč. Nemusíte obávat žádného složitého papírování. Vše, co jde, zařídíme my.

Více o Kotlíkové dotaci  >>

NECHTE SI SPOČÍTAT ORIENTAČNÍ CENU

Pro přesnou cenu  stačí vyplnit náš poptávkový formulář níže a my vám nezávazně spočítáme cenu tepelného čerpadla přesně na míru vašim potřebám, včetně využití dotace Nová zelená úsporám.

kalkulačka fotovoltaiky

VÍCE NEŽ 130 REALIZACÍ TEPELNÝCH ČERPADEL za poslední rok

 • “Instalace proběhla mimořádně v pořádku. Zajistili úplně všechno. Fakt šikovní zaměstnanci, maximální spolehlivost. Prostě super.”

   

  Mgr. Milan Martínek
  majitel rodinného domu, Opava

 • "Chtěl bych celé Vaší společnosti za doposud poskytnuté služby velmi poděkovat, zejména za skvělý přístup k věci,
  a to nejen během přípravy CN a smluvní proces, ale i následnou pomoc s administrativou, pečlivý a milý realizační tým (instalace, elektro), a především flexibilní a rychlé řešení jakýchkoli komplikací nebo situací. Když Vás srovnám s ostatními referencemi od známých na jiné firmy v oboru FVE a TČ, tak jsem velmi rád, že jsem šel do toho s Vámi."

   

  Josef Novotný
  Karlovarský kraj

 • "Určitě jsem byl s firmou Enado hodně spokojen. Solidní jednání pana Alexe, který tu byl jako obchodník. Vše mi vysvětlil - jaké jsou výhody a nevýhody. Instalace samotná proběhla velice rychle.
  Od schůzky s obchodníkem to bylo do měsíce namontované. Rychlost jednání, rychlost montáže. Zprovoznění tepelného čerpadla i fotovoltaiky proběhlo během 3 dnů."
   
  Pavel Mitura
  Frýdek-Místek

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Nebude čerpadlo moc hlučné?
Stejně jako i další spotřebiče v domácnosti vydává tepelné čerpadlo za provozu zvuk. Klíčové je zvolit optimální umístění a výkon. Míru hluku vůči okolním stavbám řeší stavební zákon. Naši technici jsou zkušení a zvažují všechny okolnosti, které do instalace, provozu a servisu tepelného čerpadla vstupují.
proč zrovna tepelné čerpadlo mitsubishi?
Mitsubishi je stabilně a dlouhodobě jedním z nejvýznamnějších výrobců tepelných čerpadel na celém světě. Zkušenosti dokazuje 85 let historie vývoje tepelných čerpadel. Proto jsme tuto značku vybrali pro sebe i naše klienty. My sami máme s vývojem tepelných čerpadel zkušenosti. To první jsme si před 25 lety sestavili sami vlastníma rukama - tehdy ještě na českém trhu nebylo řešení, které by odpovídalo našim požadavkům. 

01

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem či vyplňte poptávkový formulář na našem webu. Během dvou dnů se vám ozveme.

02

Pro návrh nejlepšího řešení je vždy nutná prohlídka našeho technika na místě. Schůzka je nezávazná a výsledkem je cenová nabídka spolu s finální výší dotace.

03

Po podpisu smlouvy za vás vyřídíme veškerou administrativu (projekt, dotace, distribuce, příp. stavební řízení). Ve chvíli, kdy je hotovo, naplánujeme přesný termín instalace a zprovoznění.

04

Samotná instalace trvá 1-3 dny podle velikosti projektu. Zahrnuje zapojení do sítě, zaškolení obsluhy i předání veškerých předávacích a záručních dokumentů.

05

Zprovozněním projekt nekončí. Čekáme s vámi ještě na vyplacení dotace. Díky vzdálenému přístupu řešíme případné technické problémy dříve, než je sami postřehnete. K dispozici je vám samozřejmě i náš servisní tým.  

VÁŠ SPOLEHLIVÝ DODAVATEL TEPELNÉHO ČERPADLA

 • Navrhneme a nainstalujeme vám tepelné čerpadlo 
 • Pomůžeme vám snížit náklady na vytápění, ohřev vody a elektrickou energii
 • Nainstalujeme vám tepelné čerpadlo, fotovoltaickou elektrárnu nebo obojí
 • Umíme rodinné domy i složité projekty jako bytové domy
 • Charakterizuje nás osobní a lidský přístup

Máte dotaz nebo se potřebujete poradit? Spojte se s našim specialistou.

Květa Strousková
Dotazy zákazníků
(po - pá: 9:00 - 17:00)
Další kontakty

Financujte tepelné čerpadlo prostřednictvím úvěru

Přestože 50 % investice pokryje státní dotace, je pořizovací cena tepelného čerpadla vysoká. Pro naše klienty zajistíme financování tepelného čerpadla pro rodinný dům prostřednictvím partnerské spolupráce s UniCredit Bank. Více informací vám poskytnou naši technici při nezávazné schůzce a obhlídce nemovitosti. 

Cenová poptávka

  1   -   2
  Kontaktní informace
  Adresa místa instalace
  O jaký typ instalace máte zájem?
  Časový horizont realizace
  Vyberte odhadovaný čas, do kdy byste chtěli realizaci provést
  Jméno obchodního zástupce (nepovinné)


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky

  1   -   2
  Mám zájem o nabíjecí stanici pro elektromobil
  Chci, aby Tepelné čerpadlo ohřívalo i Teplou užitkovou vodu
  Současná sazba elektrické energie
  Roční spotřeba el. energie
  Počet lidí v domácnosti
  Vytápěná plocha (součet všech pater)
  Stav domu
  Vyberte přibližný stav vašeho domu, výběr nám pomůže lépe odhadnout tepelné ztráty.
  Současný způsob ohřevu teplé užitkové vody
  Dostupná plocha střechy pro umístění panelů
  Sklon střechy ve °
  sklon strechy
  Orientace střechy ve stupních
  orientace strechy
  Tepelné ztráta
  Abychom správně nadimenzovali Tepelné čerpadlo, musíme znát energetickou náročnost Vašeho domu. Prosíme o vyplnění alespoň jednoho z následujících tří údajů.
  Spotřeba energie z PENB
  Současný zdroj vytápění
  Používané palivo
  Spotřeba paliva za rok (Uhlí hnědé - q, Uhlí černé - q, Koks - q, Brikety - q, Dřevo - m3, Dřevěné brikety - q, Štěpka - q, Zemní plyn - m3, Propan - kg, LTO - kg, Elektřina - kWh, CZT - kWh)


  Odeslání souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky

  MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

  JAK PŘESVĚDČIT SOUSEDY PRO FOTOVOLTAIKU ČI TEPELNÉ ČERPADLO?

  Atmosféra schůzí by se mnohdy dala krájet, a prosadit pořízení fotovoltaiky nebo tepeleného čerpadla je nadlidský úkol. Mějte po ruce neprůstřelné argumenty, které vaše sousedy přesvědčí!

  Připravujeme!

   

  Tepelná čerpadlo DO bytového domu: Co si musíte pohlídat

  Vytápění bytového domu tepelným čerpadlem není žádná novinka. I přesto, že dohoda všech obyvatel domu může být někdy složitá, náklady na vytápění po výměně za tepelná čerpadla jsou více než přívětivé. Nejprve ale musíte zjistit, kde by se mohl skrývat nějaký zádrhel.

   

  je nám ctí spolupracovat