Cenová nabídka zdarma
Květa Strousková
Dotazy zákazníků
(po - pá: 9:00 - 17:00)
Další kontakty

Zavolejte. Poradíme, vysvětlíme

tady jsme doma

Jsme doma v šesti regionech Česka! V každém regionu máme interní lidi, kteří region svůj region znají, a svou prací dbají na dobré jméno Enado i své vlastní.

Jsme hrdým členem

Stavíme fotovoltaiku podle Zásad Solární asociace

Středisko Cheb
Tovární 270,
351 34 Skalná
+420 725 969 401
cheb@enado.cz
více o středisku

Středisko Staňkov
Náměstí T. G. Masaryka 8,
345 61 Staňkov
+420 602 242 892
stankov@enado.cz
více o středisku

Středisko Frýdek-Místek
Příborská 38
Zelinkovice
739 42 Frýdek-Místek
+420 602 711 049
fm@enado.cz
více o středisku

Středisko Kyjov
Janáčkova 830,
697 01 Kyjov
+420 731 178 483
kyjov@enado.cz
více o středisku

Středisko Roudnice nad Labem
9.května 2058
413 01 Roudnice n.L.
+420 602 172 838
obchod@enado.cz

Mám zájem, kontaktujte mě


    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky

    TÝM SPECIALISTŮ ZNÁ SVŮJ REGION, 
    I POTŘEBY VÁS MÍSTNÍCH

    Cheb

    Karlovarský a Ústecký kraj
    Mikuláš Bindzar
    Regionální ředitel

    Staňkov

    Plzeňský kraj
    Rudolf Švec
    Regionální ředitel

    frýdek-místek

    Moravskoslezský kraj a Olomoucko
    ing. Lubor Alex
    Regionální ředitel

    Kyjov

    Jihomoravský kraj a Zlínsko
    Ing. pavel krýsa
    Regionální ředitel

    Roudnice n. labem

    Středočeský kraj a Praha
    David Nosek
    Regionální specialista
    david.nosek@enado.cz

    další kontakty

    Obchod Enado
    +420 723 228 198
    obchod@enado.cz

    Marketing Enado
    +420 731 162 367
    marketing@enado.cz

    Distribuce Enado
    +420 605 035 436
    distribuce@enado.cz

    Servis Enado
    +420 702 075 678
    servis@enado.cz

    Fakturace Enado
    +420 602 711 049
    fakturace@enado.cz

    Dotace Enado
    +420 602 750 984
    dotace@enado.cz

    Enado s.r.o.
    Revoluční 464
    Luby, 351 37
    IČO: 14041936
    DIČ: CZ14041936

    Na technických schopnostech si zakládáme

    Máme certifikáty a odbornou způsobilost

    • Odborná způsobilost podle zákona č. 250/2021 Sb., vydané Technickou inspekcí České republiky (TIČR)
    • Certifikovaný elektromontér fotovoltaických systémů (26-014-H)
    • Certifikovaný instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů (26-074-M)
    • Certifikace pro práce s chladivy a revize úniků zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami
    • Certifikovaný montér dobíjecích stanic pro elektromobily (26-036-H)

    Jsme oprávněni realizovat pro dotační program Nová zelená úsporám