Cenová nabídka zdarma

Fotovoltaické panely Swiss Solar

Rychlejší návratnost vložené investice díky vyšší efektivitě solárních panelů. Fotovoltaické panely Swiss Solar jsou pro nás nejčastěji instalovanou variantou fotovoltaických panelů. Výkon panelů od značky Swiss Solar je 500 Wp. Počet panelů na dosažení potřebného výkonu fotovoltaické elektrárny si tak snadno a rychle spočítáte.

Díky unikátní technologii IBEX EiGER jsou fotovoltaické panely od Swiss Solar schopné dosahovat zajímavého výkonu i při nižší intenzitě slunečního záření. Ať už v návaznosti na oblačnost, mlhu nebo kratší dny v zimních měsících. 

Kam lze panely Swiss Solar nainstalovat? 

Montáž fotovoltaických panelů od Swiss Solar lze provést na:

  • rodinné domy
  • firmy
  • velké fotovoltaické elektrárny

Rozdíl je pouze ve zvolených solárních panelech. Některé panely jsou určeny jen pro velké fotovoltaické elektrárny, zatímco jiný model panelu Swiss Solar je vhodný i pro rodinné domy. 

Neváhejte se na nás obrátit pro návrh správného řešení včetně panelů SWISS SOLAR

 

Další výhody panelů od Swiss Solar

  • vyšší účinnost na m2
  • nízké přenosové ztráty energie
  • vyšší účinnost stínění díky konstrukčním řešení
  • dlouhá životnost, jelikož malé články jsou méně náchylné k lineární expanzi při zahřátí

Fotovoltaické moduly jsou vytvořené z půlených článků, tím vzniká v modulu 108–⁠⁠⁠156 článků, což je dvojnásobek celkového počtu v porovnání s tradičními solárními panely. 

Každý půlený článek produkuje stejné napětí jako článek klasický, ale produkuje pouze polovinu proudu. Z tohoto důvodu jsou články zapojovány do paralérních řetězců, aby tak dosáhly napětí a proudu klasického solárního panelu. 

Nejvýraznější výhodou je však snížení proudu na každý článek a tím také snižuje odporové ztráty, což vede ke zvýšení výkonu na metr čtvereční panelu.