Ptáte se, proč
fotovoltaiku
právě teď?

Dotace až 26 000 Kč navíc pro
Moravskoslezský kraj

O 10 % VYŠŠÍ DOTACE PRO VÁŠ REGION

V rámci dotačního programu Nová zelená úsporám jsou žadatelé z Moravskoslezského kraje zvýhodněni o 10 %. Díky tomu vám bude uhrazeno až 60 % nákladů na pořízení fotovoltaiky.

BATERIE OD ENADO K INSTALACI ZDARMA

ENERGETICKÁ SOBĚSTAČNOST A NEZÁVISLOST

Výrobou té nejčistší formy energie získáte nezávislost na cenách energie, výpadcích sítě i mimořádných událostech. Soběstačnost není absolutní. Díky bateriovému úložišti však můžete vyrobenou energii uložit na později. A díky chytrému každodennímu hospodaření se naučíte svou fotovoltaiku vytěžit na maximum. Enado vám bude průvodcem.

CHYTRÁ INVESTICE DO VLASTNÍHO

Investice do fotovoltaiky se při současných cenách energií vyplatí. Je to jedna z investic, která časem svou hodnotu neztrácí! A může vás těšit, že svým drobným dílem přispějete k rozumnému energetickému hospodaření nejen v našem regionu.

RYCHLEJŠÍ NÁVRATNOST

JAKÁ JE NÁVRATNOST FOTOVOLTAIKY?

Pořízení fotovoltaiky představuje i přes dotační podporu velký zásah do rodinného rozpočtu. Motivace pro pořízení se sice mohou lišit, ale návratnost investice je zásadní pro všechny. Přečtěte si příběh našich klientů.

Jak to vyšlo našim klientům

Eliška a Patrik mají dvě malé děti. V zázemí Opavy nedávno dostavěli bungalov o ploše 180 m2. Dům vytápí pomocí tepelného čerpadla. Střechu se sklonem 25° jsme na jižní straně osadili dvaceti panely. Prozatím je Eliška s dětmi doma, takže většinu energie spotřebuje domácnost během dne. To je ale dočasné. Nejen proto jsme instalovali také bateriové úložiště.

  • VÝKON: 10 kWp
  • CELKOVÁ CENA: 522 225 Kč
  • DOTACE: 225 000 Kč
  • INSTALACE OD PODPISU SMLOUVY: 2 měsíce
  • NÁVRATNOST INVESTICE: 6 let
V zimě není výkon FVE dostatečný k tomu, aby pokryl celou spotřebu domácnosti. V průběhu měsíců se však Eliška a Patrik s fotovoltaikou sžili, naučili se s energií lépe hospodařit a dosáhli tak větší úspory
Chci vědět, jak se to vyplatí mně

Jak dosáhneme ideálních výsledků?

NÁVRHEM ŘEŠENÍ VAŠÍ DOMÁCNOSTI NA MÍRU

Každý dům je jiný. A my víme i každá domácnost. Řešení i technologie navrhujeme přímo na míru vašemu životnímu stylu, vašim potřebám i plánům do budoucna.

VÝBĚREM TÉ NEJVHODNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Instalujeme technologie spolehlivých výrobců, se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Stejně jako my v Enado, jsou i oni leadery v oblasti vývoje, kteří neusnuli na vavřínech.

NAPROSTO PERFEKTNÍ INSTALACÍ

Náš montážní tým tvoří zkušení technici, kteří jsou denně na instalaci. Ví, jak instalovat, jak se chovat i jak po sobě uklidit.

VSTŘÍCNÝM SERVISEM A FÉROVOU ZÁRUKOU

Instalací to pro nás nekončí. Za to, že je naše montáž bezchybná vám Enado ručí 5 let! Pravidelný servis je samozřejmostí. V případě jakýchkoliv otázek jsme vám vždy k dispozici.

Proč si pro takovou investici vybrat ENADO?

JE NA NÁS SPOLEHNUTÍ! INSTALACE DO 3 MĚSÍCŮ.

Chcete začít vyrábět vlastní energii co nejdříve? Pak jsme ten správný partner. Enado má naskladněno! A právě pro náš zodpovědný přístup si nás zákazníci cení.

NA KOMUNIKACI S ÚŘADY JSME EXPERTI. DOTACE A DISTRIBUCI SE 100% ÚSPĚŠNOSTÍ ZAŘÍDÍME MY

Nechejte všechno papírování na nás! V Enado máme specialisty na dotace i specialisty na vyřízení všeho potřebného s vaším distributorem. Máme osvědčené postupy pro úspěšné vyřízení celého procesu.

MÁME 25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU. VÍME, ŽE INSTALACÍ TO PRO VÁS TEPRVE ZAČÍNÁ.

Ve vedení Enado jsou osobnosti, které mají desítky let zkušeností z elektrotechniky, instalací i vývoje technologií FVE. Zejména však kladou důraz na férové jednání a dlouhodobou spokojenost zákazníků.

JSME TU DOMA! NAVŠTIVTE NAŠE STŘEDISKO VE FRÝDKU-MÍSTKU.

Instalujeme ve vašem regionu! A třeba zrovna u vašeho souseda. Nejsme jen náhodní kolemjdoucí. Máme středisko ve Frýdku-Místku, místní techniky i instalatéry.

Pro úsporu energií nás kontaktujte

Pro zpracování nezávazné cenové a technické nabídky budeme potřebovat adresu nemovitosti kvůli přípravě řešení z mapových podkladů a vaše požadavky na výkon fotovoltaiky.

Vyplnit poptávkový formulář

Nebo


    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky